YÖNETİM KURULU BAŞKANI’NDAN MESAJ

KAAN AKIN (3)

2016 yılı ortalarında açıkhava reklam mecralarına ciddi yatırımlar yapacağımızı açıkladık.Bu doğrultuda Galleria AVM LED ve İTÜ Ayazağa Kampüs LED uygulamalarımızın ardından Beyoğlu ilçesinde geniş bir alana yayılan dijital megalight ve dijital clp ürünlerimiz ve son olarak Akmerkez LED ekranımızla açıkhava yatırımlarımıza hız verdik.

Açıkhava reklam mecrasına yönelik hizmet verecek LOOK!screens markamızı da yarattık. LOOK!screens markamızla reklam verenlere sadece en işlek meydan veya caddelerde yeni nesil bir alan oluşturmakla kalmıyoruz, onlara kampanya görsellerinin tek merkezden değişimini anında sağladıkları teknoloji dostu çözümler de sunuyoruz.

Son olarak, 360 derece marka reklamcılığını dijital açıkhava ekranlarımızla birleştirmek vizyonumuz doğrultusunda adımlar atıyoruz. Bu vizyon doğrultusunda LOOK!screens markamızla Türkiye’de ilk kez programatik açıkhava reklamcılığı devrini başlattık. İlklerin ve yeniliklerin öncüsü bir firma olarak açıkhava reklamları alandaki yeni yatırımlarımız 2017 yılı son çeyreği ve 2018 yılında da devam edecek.

S. Kaan AKIN
YÖNETİM KURULU BAŞKANI